Dantų Balinimas Namuose

Dantų Balinimas Namuose

Mūsų Įžvalgos

Nenorint brangių odontologo paslaugų ir turint ribotus laiko išteklius dantų balinimas namuose dažnam atrodo pats racionaliausias sprendimas. Dažniausiai pasitaikančios dantų balinimo priemonės yra dantų pastos, skalavimo skysčiai, dantų šepetėliai. Vis populiaresnės tampa ir ekologiškos ir natūralios balinančios priemonės. Pavyzdžiui kokosų sviestas ar pasta, didžiąja dalimi pagaminta iš šio ingridiento.

Šiuo svarbu atsirinkti protingai, tinkamai įvertinti savo poreikius ir nepasimesti skirtingų produktų jūroje. Didžiausias privalumas – tai yra mažiausiai jūsų piniginei kenksmingos dantų balinimo priemonės. Tuo tarpu trūkumai susiję su santykinai menku tokių priemonių efektyvumu ir sukeliamo efekto trukme. 

Sveiki ir balti dantys yra tai ko trokšta kiekvienas. Deja, kad ir kaip prižiūrėtume savo šypseną, natūraliai šviesaus dantų atspalvio dažnai nepavyksta išsaugoti. Tam įtakos turi daug skirtingų veiksnių, tokių kaip rūkymas, dažnas kavos, arbatos ar kitų dažančių maisto produktų vartojimas, norint kokybiškai išbalindi dantis, šių produktų, reiktų kiek galima privengti. Dėl šios priežasties dantų balinimas namuose ar odontologo kėdėje aktualus daugeliui iš mūsų. Aptarkime, kokie yra dažniausias sutinkami dantų balinimo būdai ir dantų balinimo priemonės.

Perkamiausios

Skirtingi odontologų kabinetai Jums rekomenduos konkrečias dantų balinimo lazeriu programas. Dažniausiai dantys padengiami specialiu balinimo geliu, kuris pasitelkiant LED šviesos spindulius aktyvuoja dantyse esantį deguonį. Tokios procedūros privalumai yra greitis – dažniausiai stipriai pakeisti dantų atspalvį pakanka vos vieno vizito. Taip pat galima tikėtis ir ilgalaikių rezultatų. Visgi dantų balinimas lazeriu turi ir nemažai trūkumų: pasirinkę šį metodą klientai neretai skundžiasi padidėjusiu dantų jautrumu. Taip pat dantų balinimo lazeriu procedūros kaina yra sąlyginai didelė, palyginus su kitais dantų balinimo būdais ir priemonėmis skirtomis dantų balinimui namuose. 

Dantų balinimo juostelės yra priemonė, kuri apjungia visus balinimo būdų privalumus ir turi labai mažai arba visai jokių trūkumų. Dantų balinimas juostelėmis yra toks pat saugus kaip odontologo kabinete, nesukelia dantų jautrumo ir kainuoja kur kas mažiau. Šių juostelių pagalba dantų balinimas jums kainuos maždaug 30-60 eurų, priklausomai nuo to kokį konkretų produktą pasirinksite, o rezultatais galėsite džiaugtis iki metų ir ilgiau. Dantų balinimo juosteles paprasta naudoti. Jas paprasta užklijuoti ant dantų, laikyti užtenka nuo 30 iki 60 minučių kasdien. Dantų balinimas namuose jų pagalba neužims tiek laiko, kaip pavyzdžiui naudojantis kapomis. Vienintelis trūkumas – rezultatas nebus toks greitas, kaip, pavyzdžiui, vienkartinis balinimas odontologo kabinete. Nepaisant to, rezultatą gali būti lygiai tokie patys ryškūs. Naudojant dantų balinimo juosteles Crest pirmuosius ryškius rezultatus galima išvysti jau po trijų dienų. Šios balinimo juostelės pagamintos JAV yra ypatingai saugios ir veiksmingos. Taip pat jau plačiai žinomos ir naudojamos visame pasaulyje. Daugiau apie Crest juosteles ir tai, kaip tinkamai pasirinkti Jums tinkamą produktą kviečiame skaityti čia

Dantų balinimo juostelės PROFESSIONAL EFFECTS(20 d.) + dantų balinimo pasta WHITE BRILLIANCE

Dantų balinimo juostelės PROFESSIONAL EFFECTS (20 dienų) + WHITE BRILLIANCE dantų balinimo pasta (2 vnt.)

Crest Dantų balinimo juostelės PROFESSIONAL EFFECTS Dvi 20 dienų pakuotės, planuojantiems į priekį

Šis dantų balinimo būdas gali būti atliekamas tiek su odontologo pagalba, tiek savarankiškai namuose. Nepaisant to, kad reikiamos dantų balinimo priemonės gali būti įsigytos savarankiškai, rekomenduojama šią procedūrą atlikti prižiūrint odontologui. Dantų priežiūros įstaigoje Jums bus pagamintos Jūsų dantų formą atitinkančios kapos ir bus parinkta konkrečius poreikius atitinkanti gelio koncentracija. Šios dantų balinimo priemonės yra pigesnės nei balinimas lazeriu, tačiau procesas ilgesnis ir pastangų įdėti reikės kur kas ilgiau. Dantų balinimo kapėmis privalumas – dantų atspalvis keičiamas palengva, tad po procedūros mažesnė tikimybė sulaukti nepageidaujamo poveikio – jautrių dantų. Trūkumai susiję su procedūrai skiriamu laiku ir kitais ne patogumais dantų balinimui turėsite skirti maždaug 14 dienų ir dažniausia kapes laikyti ant dantų visą naktį.

Dantų balinimo juostelės Crest 3D White – tobula alternatyva dantų balinimui odontologo kabinete, nes nuo šiol dantis balinti galite tiesiog savo namuose! Crest 3D White – paprasta, saugu ir patogu naudoti. Revoliuciją sukėlusios Advanced Seal technologijos dėka, dabar dantų balinimo juostelės dar labiau prisitvirtina prie dantų paviršiaus visos balinimo procedūros metu. Naujosios Crest 3D White dantų balinimo juostelės yra sukurtos naudojant tas pačias dantų emalį apsaugančias medžiagas, kurias naudoja ir Jūsų odontologas.